KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13337127
nr 1333 7127
Akvareller
2 st, Erotiska motiv, Kina / Japan, ej signerade. Motivet: 25x20 & 25x26 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:57:01
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr